Zeytinburnu Maltepe de Ticaret + Konut İmarlı 4 Dönüm Satılık Arazi

Satılık Konut+Ticari İmarlı Arsa Arsa 80,000,000 TL 4,000 m²

İstanbul / Zeytinburnu / Merkezefendi / Merkezefendi Mah.

D100 34010
İlan No: f-222135-289
Son Güncelleme: 30/11/2021

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
İskan DurumuEvet
Kat KarşılığıEvet
Takas YapılırHayır
Krediye UygunEvet

Kentsel Dönüşümde Öncelikli Bölge olan Zeytinburnu`nda
Ticaret+Konut imarlı
  • Emsal=2.0
  • 4.000m2
  • Değerli Arazi
  • Arsa Depo ve Fabrika ile ilgili ihtiyaçlarınız'da Palancı Emlak hizmetinizdedir


Bu alanlarda iş merkezleri, bürolar, kültür eğlence tesisleri, konut, ticaret, vb. fonksiyonlar, yer alabilir. İstenmesi durumunda parsel konut olarak kullanılabilir. Max KAKS 1,6’dır. Ancak 2.000 m2 ve daha büyük parsellerde Max KAKS: 2’dir. Min TAKS: 0,20’dir.

        

Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğine Göre: Ticaret+Hizmet, Ticaret+Konut, Ticaret+Hizmet+Konut gibi karma kullanım alanları: Yüksek nitelikli konutlar hariç,tek başına konut olarak kullanılmamak koşuluyla, ticaret, hizmet, ticaret+konut, hizmet+konut, ticaret+hizmet+konut kullanımlarından sadece birinin veya ikisinin veyahutta tamamının birlikte yer aldığı alanlardır. Bu alanlarda konut yapılması halinde yoldan cephe alan zemin veya bodrum katların ticaret veya hizmet kullanımında olması ve konut için ayrı bina girişi ve merdiveni bulunması şartı aranır. Bu alanlarda ayrıca plan kararı gerekmeden gerçek ve tüzel kişilere veya kamuya ait; yurt, kurs, dershane, ticari katlı otopark, sosyal ve kültürel tesisler, özel eğitim ve özel sağlık tesisleri yapılabilir. Konut kullanımına da yer verilen binaların bulunduğu parsellerde konut kullanımının gerektirdiği sosyal ve teknik alt yapının karşılanması için gerekli düzenleme ortaklık payı kesintileri alınıp bu alanlar ayrılmadan ruhsat düzenlenemez.


Konum

Denize yakin
E5 e yakın
Havaalanına Yakın
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Metroya yakın
Otobana Yakın
Otogara Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Yakin
Deniz Ulaşımına Yakın
Metrobüse Yakın
Avrasya Tüneline yakın
Boğaz köprülerine yakın
TEMe yakın
Tramvaya yakın
Şehir Merkezine Yakın

Alt Yapı

Doğalgaz mevcut
Elektrik hattı
Kanalizasyon
Parselli
Sanayi elektrigi
Su Hattı
Telefon Hattı
Yolu Açılmış
Zemin Etüdlü
İfrazlı

Zeytinburnu Maltepe de Ticaret + Konut İmarlı 4 Dönüm Satılık Arazi / Yorumlar

Deniz Palancı
Genel Müdür
PALANCI EMLAK
Topkapı Ticaret Merkezi 2. No:156 Cevizlibağ
Zeytinburnu / Maltepe
34200 İstanbul
+90 212-483 20 60

İlanın Yayınlandığı Siteler

Palancı Emlak ® Satılık Bina, İşyeri, Depo, Arsa Satılık Arsa Konut+Ticari İmarlı Arsa Zeytinburnu Maltepe de Ticaret + Konut İmarlı 4 Dönüm Satılık Arazi İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Merkezefendi Mah. 80,000,000 TL Ticari Konut İndirimli (Uygun) Problemsiz Palancı Emlak ® Satılık Bina, İşyeri, Depo, Arsa,,zeytinburnu,maltepe,de,ticaret,+,konut,imarli,4,donum,satilik,arazi,istanbul,zeytinburnu,merkezefendi,merkezefendi,mah,arsa,konut+ticari,imarli,arsa,satilik,ticari,konut,indirimli,uygun,,problemsiz, Palancı Emlak ® Satılık Bina, İşyeri, Depo, Arsa Zeytinburnu Maltepe de Ticaret + Konut İmarlı 4 Dönüm Satılık Arazi İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Merkezefendi Mah. Arsa Konut+Ticari İmarlı Arsa Satılık Adnan Yerabakan 4 dönüm Ticari Konut İndirimli (Uygun) Problemsiz